Конференція “Європейський вибір України – прогрес та перспективи”

19 листопада 2018 року в Києві відбулася конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», організована спільно Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) з проектом «Громадська синергія».

 

На конференції презентували дві книги «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?» (друге видання) та «Боротьба за належне врядування у Східній Європі», які підготовлені українсько-бельгійською командою дослідників під керівництвом Майкла Емерсона (CEPS) та Вероніка Мовчан (ІЕД).

Пропонуємо скачати книги, які презентували на заході автори Майкл Емерсон (CEPS) та Вероніка Мовчан (ІЕД):

– Книга «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?» є настільною книгою Угоди про асоціацію. Вона покриває всі розділи і доступно пояснює на якому етапі впровадження Україна знаходиться зараз.

– Книга «Боротьба за належне врядування у Східній Європі» порівнює три “напів-демократії”, якими є Україна, Грузія та Молдова, та досліджує критичні чинники і бар’єри, що перешкоджають «належному врядуванню». Автори розглядають конституційні аспекти та загрози для цього процесу, такі як олігархи, всеохоплююча корупція та унікальна геополітична ситуація, коли три держави знаходяться між ЄС та Росією.