Приєднання України до Декларації ООН про права селян та інших людей, що працюють у сільській місцевості – процесс, що ініціюється громадянським суспільством!

1 лютого 2018 року Координаційна Рада Української мережі сільського розвитку офіційно звернулася до Уряду України про необхідність приєднання країни до загальносвітового процесу захисту прав селян.

Прем’єр-міністру України пану В. Гройсману, Міністру закордонних справ України пану П. Клімкіну та Міністру аграрної політики та продовольства України пану Т. Кутовому направлено офіційне звернення від представників громадянського суспільства щодо необхідності започаткування офіційних процедур приєднання України до цього процесу на рівні ООН.

Шановні урядовці, ми віримо у Вашу відданість інтересам українського селянства і чекаємо на Вашу відповідь!

Два мільярди селян та інших людей, що працюють у сільській місцевості в усьому світі, заявляють про свої права щодо можливостей продовжувати годувати свої сім’ї та громади. З цією метою вони ініціюють прийняття Організацією Об’єднаних Націй Декларації про права селян та інших людей, що працюють у сільській місцевості. Прийняття такого документу стане надійною міжнародно-правовою основою для сприяння розвитку стійких систем харчування на усій планеті, зробить світ безпечнішим, а також приверне увагу до таких проблем, як дискримінація селян і людей, що займаються маломасштабним виробництвом сільськогосподарської продукції та продуктів харчування в усьому світі.