Участь у міжнародному проєкті “Перспективи сталого розвитку для сільських територій”

Українська мережа сільського розвитку (УМСР) запрошує діючі та новостворювані сільські громади долучитися до ініціатив у сфері сільського розвитку, які реалізуються учасником УМСР ГО  “Екодія”

ГО “Центр екологічних ініціатив “Екодія” за підтримки міжнародної некомерційної благодійної організації DRA  запрошує представників територіальних громад (ТГ) для участі у проєкті “Перспективи сталого розвитку  для сільських територій”

Мета: сприяти сільському розвитку ТГ, враховуючи  соціально-економічну та екологічну складову  регіону

Проєкт буде тривати з 16 квітня  по 31 грудня 2020 року.

У цьому 2020 році наша країна зіткнулась із багатьма викликами та змінами: завершальний етап реформи децентралізації, земельна реформа, майбутні місцеві вибори, пандемія covid-19, перша пилова буря та посуха цього літа.

Ми хочемо допомогти територіальним громадам вирішувати актуальні питання, розвиватись та підвищувати власну спроможність.

Тому ми оберемо ТГ  та для кожної з них підготуємо соціально-економічний аналіз. Крім цього, проведемо воркшопи з питань, які турбують представників громад, з українськими та німецькими експертами.

Від участі в проєкті ваша територіальна громада отримає конкретні знання та рекомендації  про:

  • Залучення фінансування для розвитку громади;
  • Найбільш привабливі з точки зору інвесторів активи ТГ ;
  • Підтримка громади з місцевого бюджету;
  • Розвиток кооперативів та сг підприємств, які є власністю територіальної громади;
  • Вплив зміни клімату на сільське господарство;
  • Співпрацю з іншими ТГ;
  • Обмін досвідом про цікаві українські та німецькі місцеві підприємницькі ініціативи

Щоб долучитись до проєкту, треба заповнити реєстраційну анкету, в якій завантажити мотиваційний лист  до 16 червня 2020 року.  Усім, хто заповнили анкету, буде повідомлено про результати відбору до 25 червня.

До участі запрошуються громади з усіх областей України. Подаватись можуть як окремі люди, так і уповноважені представники ТГ. Сподіваємось на плідну співпрацю!

У разі виникнення додаткових питань, ви можете зв’язатися з нами за допомогою електронної пошти mr@ecoact.org.ua

ГО “Центр екологічних ініціатив “Екодія”це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Екодія веде боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.

DRA –  це міжнародна недержавна благодійна організація, яка працює в сфері освіти, демократії, екології, громадських ініціатив та прав людини. DRA пов’язує між собою людей і організації та зміцнює контакти між різними секторами суспільства.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини та Міжнародної протестантської агенції служби розвитку протестантської Діаконії «Хліб для Світу».