Соціально-економічний аналіз розвитку сільських громад

Українська мережа сталого розвитку долучилась до виконання проекту «Перспективи сталого розвитку для сільських територій», в рамках якого було проведено соціально-економічний аналіз розвитку сільських громад: Бужанська, Витвицька, Вовковинецька, Лосинівська, Новослобідська, Шумська ОТГ.

Проект проводить ГО “Центр екологічних ініціатив “Екодія” за підтримки міжнародної некомерційної благодійної організації DRA та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини та Міжнародної протестантської агенції служби розвитку протестантської Діаконії «Хліб для Світу».

В рамках проекту перебачено проведення соціально-економічного аналізу ОТГ, зокрема наявність та стан природних ресурсів; кліматичні особливості; демографічний потенціал; людський і соціальний капітал; місцева економіка, особливо сільського господарства; системи землеволодіння та землекористування; джерела формування бюджету та напрями використання наявних фінансових ресурсів, у тому числі, в умовах впливу на бюджетний процес пандемії COVID‑19.

За результатами проведення аналізу групою науковців під керівництвом проф. Олени Бородіної було підготовлено підсумковий звіт про соціально-економічний розвиток ОТГ.