Члени мережі формують кадровий потенціал для навчання агроекології

17 червня 2022 року відбувся вебінар «Насіння та знання: агроекологія для зміцнення автономії сільських жінок», де взяли участь предсавники Української мережі сільського розвитку.

Вебінар, організований Schola Campesina aps (Італія) спільно з Gradina Moldovei (Молдова), Agro-Eco-Cultura (Білорусь), EcoAction (Україна), Permaculture in Ukraine (Україна) та Регіональним представництвом ФАО в Європі та Центральній Азії, присвячений ролі агроекології у роботі жінок у сільській місцевості. Як цілісний і комплексний підхід до продовольчих систем агроекологія вирішує проблему гендерної нерівності, створюючи безліч можливостей для жінок. Це допомагає їм розвивати знання та свою економічну діяльність у місцевих продовольчих ланцюгах, водночас будучи активними у суспільному житті.

Особливу роль відведено важливості агроекології під час війни як способу забезпечення продовольчої безпеки, а також її перспектив з точки зору дотримання прав людини для досягнення продовольчого суверенітету місцевих спільнот.