Напередодні 50 сесії Ради ООН з прав людини

Напередодні 50 сесії Ради ООН з прав людини буде проведено супутній захід “Добрі практики, вивчені уроки і складнощі в імплементації Декларації ООН про права селян та інших людей, які працюють у сільській місцевості”.

Впровадження положень Декларації як на місцевому/національному, так і на міжнародному рівнях вбачається наступним етапом після її прийняття у грудні 2018 року. Важливо, щоб Декларація ожила аби селяни освоювали її зміст і ідентифікували себе у своїй повсякденній роботі, а держави взяли на себе відповідальність і сприяли її виконанню на всіх рівнях з тим, щоб захистити основні права селянських спільнот.

Захід відбудеться 30 червня 2022 року, 19:30-21:00 (Київський час).

Zoom: https://geneva-academy-ch.zoom.us/j/83997172217

Органітзаторами даного заходу виступають Постійні представництва багатонаціональної держави Болівія, Південної Африки, Великого Герцогства Люксембург, Федеральний департамент закордонних справ Швейцарії, La Via Campesina, CETIM, FIAN International, Женевська академія прав людини та міжнародного гуманітарного права, Південний центр, управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Більш детальна інформація про захід за посиланням.