Українсько-Ізраїльський науково-практичний симпозіум “Соціоекономічна модернізація сільського господарства – ринок ідей для України”

Україно-ізраїльський інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр та Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України проводять Українсько-Ізраїльський науково-практичний симпозіум «Соціоекономічна модернізація сільського господарства – ринок ідей для України», що присвячений нарощуванню потенціалу малих і середніх виробників сільськогосподарської продукції для підвищення їх ролі у сільському розвитку.

Учасники симпозіуму – фермери, голови особистих селянських господарств і їх асоціацій, представники місцевих громад, аграрної науки та освіти, експерти, які опікуються малим і середнім бізнесом в аграрному секторі. У симпозіумі візьмуть участь також представники відомих ізраїльських компаній, які забезпечують ефективність маломасштабного сільськогосподарського виробництва.

Захід відбудеться 26 липня 2017 р., за адресою: м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26, актова зала, 2-й поверх; початок о 10.00.

Організатори – Громадська Спілка «Українська мережа сільського розвитку», Інститут Економіки і прогнозування НАН України та Україно-ізраїльський інститут стратегічних досліджень ім. Голди Меїр за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.