ГС «Українська мережа сільського розвитку» подала пропозиції до проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Представники громадянського суспільства і академічної громадськості, які об’єдналися у Громадську спілку «Українська мережа сільського розвитку», щоб сприяти збереженню і розвитку села на основі нових знань, успішних практик та партнерства, долучились до обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 р. На адресу Кабінету Міністрів України 20 січня 2017 р. було надіслано Пропозиції до цього документу, суть яких полягає у доповненні його першого розділу «Економічне зростання» важливим пріоритетом «Стимулювання сільського розвитку».


Супровідний лист


Включення зазначеного пріоритету до Середньострокового плану дій Уряду означатиме започаткування в Україні рамкової політики, спрямованої на розвиток сільської місцевості насамперед через цільове використання ресурсів держави і донорів, що, в свою чергу, допоможе мобілізувати місцеві активи та ресурси і залучити місцеве населення до розв’язання проблем села. Реалізація такої політики потребуватиме співпраці та партнерства державного, приватного та громадського секторів на центральному, регіональному та місцевому рівнях.


Пояснювальна записка щодо доповнення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року пріоритетом «Стимулювання сільського розвитку».


Запропоновано щоб у період до 2020 року зусилля Уряду були спрямовані за трьома напрямами:

  • економічний розвиток сільських громад шляхом підтримки сімейних селянських та фермерських господарств, їх об’єднань, а також сільського мікропідприємництва;
  • підвищення якості життя на селі за рахунок диверсифікації зайнятості і доходів населення за місцем проживання;
  • розбудова лідерського потенціалу сільських мешканців для використання місцевих активів (саморозвиток громад).

Пропозиції до проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.


Фотогалерея:


Опитування:

Чи приєднуєтесь Ви до пропозиції доповнити Середньостроковий план пріоритетних дій Уряду до 2020 року пріоритетом "Стимулювання сільського розвитку"?

View Results

Завантажується ... Завантажується ...

Чи варто добиватися в Уряду певних кроків щодо запровадження політики сільського розвитку у випадку, якщо зазначена пропозиція не буде прийнята?

View Results

Завантажується ... Завантажується ...

Чи готові Ви взяти участь у визначенні змісту таких кроків і добиватися їх здійснення?

View Results

Завантажується ... Завантажується ...